- +

100 ledige læreplassar! Publisert: 20.01.2021 09:53

Er du på jakt etter læreplass? Sjekk oversikten og ta kontakt viss du er interessert!

FAG
BEDRIFT
KONTAKT
TLF
Akvakulturfaget
Strand vgs
Camilla Vidnes
994 79 596
Anleggsmaskinførarfaget
BG Suldal
Jan Moen
982 59 800
Anleggsmaskinførarfaget
Norsk Stein
Kjell Petter Hamre
977 48 728
Anleggsmaskinførarfaget
AS Forskaling
Alf Jostein Årtun
901 89 230
Anleggsmaskinmekanikerfaget
Brødrene Selvik
Rune Selvik
952 39 859
Anleggsmaskinmekanikerfaget
Norsk Stein
Ståle Østerhus
917 05 701
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Utsyn barnehage
Linn Kristin F Johansen
408 00 147
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Hjelmeland kommune
Malin Nordbø
404 39 017
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Sauda vgs
Martha Zveedijk
950 34 328
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Sauda kommune
Brynjar Saua
414 27 528
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Rødlandsmyrå
Linn Beate Jøssang
918 81 605
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Strand kommune
Elise Gjelsås
517 43 036
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Suldal kommune
Tordis Tobiassen
527 92 224
Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Fjordsyn barnehage
Bodil Nessa
517 40 030
Betongfaget
Norsk Spennbetong
Kristian Fjelde
400 33 184
Betongfaget
Brødrene Selvik
Rune Selvik
952 39 859
Betongfaget
BG Suldal
Jan Moen
982 59 800
Betongfaget
AS Forskaling
Alf Jostein Årtun
901 89 230
Bilfaget, tunge køyretøy
Suldal Billag Service
Terje Steine
455 06 620
Byggdrifterfaget
Hjelmeland kommune
Malin Nordbø
404 39 017
Byggdrifterfaget
Sauda kommune
Brynjar Sauda
414 27 528
Byggdrifterfaget
Suldal Kommune
Tordis Tobiassen
527 92 224
Byggdrifterfaget
Strand vgs
Trygve Soland
459 76 828
Byggdrifterfaget
Sauda vgs
Trygve Soland
459 76 828
CNC-maskineringsfaget
Djuvik Maskinering
Jan Harald Djuvik
900 48 923
CNC-maskineringsfaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Elektrikerfaget
Norsk Stein
Anne Tjordal
951 66 578
Energimontørfaget
Saudefaldene
Svein Ilstad
481 95 370
Energimontørfaget
Statkraft Ulla Førre
Torgeir Fisketjøn
918 26 765
Fjell- og bergverksfaget
Norsk Stein
Kjell Petter Hamre
977 48 728
Fjell- og bergverksfaget
AS Forskaling
Alf Jostein Årtun
901 89 230
Helsearbeidarfaget
Hjelmeland kommune
Malin Nordbø
404 39 017
Helsearbeidarfaget
Sauda kommune
Brynjar Sauda
414 27 528
Helsearbeidarfaget
Strand kommune
Elise Gjelsås
517 43 036
Helsearbeidarfaget
Suldal kommune
Tordis Tobiassen
527 92 224
IKT-Servicefaget
Strand vgs
Elisabeth Dyrdal
957 49 098
Industrimekanikerfaget
Statkraft Ulla Førre
Torgeir Fisketjøn
918 26 765
Industrimekanikerfaget
Norsk Stein
Torgeir Guggedal
479 08 780
Industrimekanikerfaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Institusjonskokkefaget
Hjelmeland kommune
Malin Nordbø
404 39 017
Institusjonskokkefaget
Sauda kommune
Brynjar Saua
414 27 528
Institusjonskokkefaget
Suldal kommune
Tordis Tobiassen
527 92 224
Kjemiprosessfaget
Norsk Stein
Fredrik Åbø
986 82 986
Kjemiprosessfaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Kokkefaget
Fargeriet kafe
Hanne Lund Johansen
958 41 567
Kokkefaget
Kulp Bistro & Catering
Terje Bjørndal
951 53 232
Kontor-og administrasjonsfaget
Sauda kommune
Brynjar Sauda
414 27 528
Kontor-og administrasjonsfaget
Strand kommune
Elise Gjelsås
517 43 036
Kontor-og administrasjonsfaget
Suldal kommune
Tordis Tobiassen
527 92 227
Landbruksmaskinmekanikerfaget
Årdal Landbruk
Stian Vadla
971 08 256
Modellbyggerfaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Platearbeidarfaget
Weldone
Eirik Aasheim
941 79 964
Platearbeiderfaget
HS-maskin
Amund Fatnes
982 45 529
Reinholdsoperatørfaget
Proclean
Nanje Leikanger
908 06 060
Reinholdsoperatørfaget
R&K-service
Tanja Helland
472 40 196
Salgsfaget
ITParken
Rudi Olav Moe
982 83 032
Salgsfaget
Sport Outlet Jørpeland
Marius Svortevik
977 78 718
Salgsfaget
Sport 1 Jørpeland
Ole Kristian Nygaard
920 60 674
Salgsfaget
Europris Jørpeland
Ole Kristian Nygaard
920 60 674
Smedfaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Støperifaget
Stavanger Steel
Nils Terje Watland
908 84 005
Tømrarfaget
Enkel Bygg
Frode Øvrehus
982 83 022
Tømrarfaget
Miljø Bygg
Stian Nesvåg
479 23 237
Tømrarfaget
Hjelmeland Bygg
Birger Laugaland
988 90 078
Tømrarfaget
D-S Bygg
Vidar Jensen
995 79 860
Tømrarfaget
Byggmester S. Birkeland
Sondre Birkeland
991 04 442
Tømrarfaget
Ryfylke Bygg
Roger Hauge
954 63 481
Tømrarfaget
Strand Forskaling
Sigve K Christensen
926 09 506
Tømrarfaget
Fjogstad Hus Ryfylke
Erling Hellestø
907 99 075
Tømrarfaget
Jadarhus Ryfylke
Ole Magnus Bertelsen
922 42 761
Tømrarfaget
Norgeshus Ryfylke OKS
Trond Oftedal
982 91 093
Tømrarfaget
Ryfylke Trelast
Aleksander Amdal
959 90 825
Tømrarfaget
FA-Bygg
Stian Folkvord
922 32 785
Tømrarfaget
Norgeshus KV-Bygg Suldal
Cecilie Jelsa
916 54 042
Tømrarfaget
Suldal Hyttebygg
Tor Gunnar  Eide
926 93 362
Tømrarfaget
Hebnes Tre
Kjetil Thomassen
982 21 056
Tømrarfaget
VK-Bygg
Stian Kalvik
951 97 612
Veg- og anleggsfaget
Brødrene Selvik
Rune Selvik
952 39 859
YSK - Industrimekanikerfaget
Norsk Stein
Anne Tjordal
951 66 578
YSK - Kjemiprosessfaget
Norsk Stein
Anne Tjordal
951 66 578